Asterstraat 10
3551 SX UTRECHT

€375.000,- k.k. 116m2

Asterstraat 10
3551 SX UTRECHT

€375.000,- k.k. 116m2

Asterstraat 10
3551 SX UTRECHT

€375.000,- k.k. 116m2

OMSCHRIJVING

In de gezellige Bloemenbuurt, op 10 fietsminuten afstand van het Centrum, is te koop gekomen deze ruime eengezinswoning met tuin. De woning beschikt over maar liefst vier slaapkamers!

"Zuilen" is een gezellige buurt in Noordwest Utrecht. U vindt op loopafstand van de woning allerlei voorzieningen en winkels aan de Amsterdamsestraatweg. Er zijn een Albert Heijn, Kruidvat, Hema, warme bakker en een slager. Daarnaast zijn er allerlei leuke tentjes in de buurt om wat te eten als bijvoorbeeld "De Kleine Baron", “Bij Gijs” of voor een lekker broodje naar “Bagels en Beans” of “The Sandwich company”. Het prachtige Julianapark ligt op zo'n vijf minuten lopen. Dit park is niet het bekendste park van Utrecht, maar wel het allerleukste! Er wordt in de lente en zomer bijzonder veel georganiseerd: van een wereldmuziekfestival tot hardloop-clinics. Binnen 10 minuten bent u op de fiets in het centrum en de diverse uitvalswegen zijn snel bereikbaar. Als je liever de natuur in gaat dan fiets je zo langs de vecht naar “Fort aan de klop”.

Begane grond:
entree/hal, toilet met fonteintje, ruime woonkamer met hoge plafonds, ruime keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur, vanuit de keuken is er toegang tot de tuin, trapopgang naar
1e Verdieping:
overloop, twee ruime slaapkamers en een prima badkamer voorzien van ligbad, wastafel, douche, wasmachine-aansluiting en toilet, trapopgang naar
2e Verdieping:
overloop, twee slaapkamers en een tweede keuken welke ook eenvoudig verbouwd kan worden naar 2e badkamer of riante inloopkast.

De belangrijkste afmetingen zijn:
woonkamer: 954 x 398
keuken: 399 x 181
tuin: 285 x 204
slaapkamer: 399 x 304
slaapkamer: 398 x 292
badkamer: 211 x 198
slaapkamer: 400 x 307
slaapkamer: 400 x 291

Brochure aanvragen:
Een uitgebreide brochure, inclusief plattegronden, NVM vragenlijst en lijst van roerende zaken, kunt u telefonisch of per mail bij ons aanvragen.

Aankoopmakelaar inschakelen:
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op Funda.

  • Deel via
Interesse in de woning?

Neem contact op

030 - 2100401
info@rvlmakelaars.nl

Prins Hendriklaan 44
3583 EN UTRECHT

Naar contact

Kies je makelaar
EGON ROSENBERG
EGON ROSENBERG

06-46441783

Bekijk alle makelaars

Specificaties

Overdracht
Vraagpijs
€375.000,- k.k.
Aanvaarding
in overleg
Adres
Asterstraat 10
3551 SX UTRECHT
Bouw
Soort woonhuis
eengezinswoning
Bouwsoort
tussenwoning
Bouwperiode
1910
Soort Onderhoud binnen
goed
Onderhoud buiten
redelijk tot goed
Bestemming
Hoofdbestemming
Woonruimte
Permanente bewoning
Recreatie woning
Tuin
Hoofd tuin
achtertuin
Ligging tuin
zuid
Tuin achterom bereikbaar
Oppervlakten & Inhoud
Woonoppervlakte
116m2
Inhoud
390m3
Perceeloppervlakte
64m2
Indeling
Kamers
5
Slaapkamers
4
Verdiepingen
3
Energie & Isolatie
Energie label
Niet beschikbaar
Isolatie
gedeeltelijk dubbel glas
Warm water
c.v.-ketel
Parkeergelegenheid
Soort parkeergelegenheid
openbaar parkeren

LIGGING

Contact
ADRES KANTOOR UTRECHT
  • Prins Hendriklaan 44
  • 3583 EN UTRECHT